Zagłębie przyjeżdża na S1

04.11.2022 Kategoria: Informacje

To będzie ostatni mecz w tym roku na Solskiego 1. W piątkowy wieczór Stal Mielec podejmie Zagłębie Lubin. Przed zakończeniem rundy jesiennej biało niebiescy zajmują wysoką szóstą lokatę.

Ostatnie wyniki PGE FKS Stal Mielec cieszą kibiców mieleckiej drużyny. Mimo pechowo przegranego ostatniego meczu z Lechią Gdańsk, zawodnicy Adama Majewskiego zajmują wysokie szóste miejsce w ekstraklasowej tabeli. Dziś mielecka drużyna podejmie pogrążony w kryzysie Zagłębie Lubin. Mam nadzieję, że Zagłębie się u nas nie przebudzi – dodaje trener Stali Adam Majewski. - To nasz ostatni mecz domowy przed zimową przerwą, chcemy zdobyć trzy punkty, skupiamy się na sobie – podkreśla szkoleniowiec Stali.

Mielecki klub zaprasza wszystkich na Solskiego 1. - To ostani mecz w domu w tym roku. Następny pojedynek zagramy dopiero 27 stycznia 2023 roku -. Dodatkową zachętą do przyjścia na stadion ma być akcja promocyjna uprawniająca osoby 60+ do bezpłatnego wejścia na mecz.

Przypomnijmy, że wraz z początkiem roku Powiat Mielecki podpisał umowę o współpracy z klubem sportowym FKS Stal Mielec w ramach której, samorząd powiatowy wspiera mielecką drużyną w drodze po dawny blask. Umowa ta obowiązuje do 31 grudnia 2022 roku.

ar