Ważne: w piątek przerwa w dostawie wody

07.06.2018 Kategoria: Informacje

W związku z przebudową sieci wodociągowej (w ramach remontu Al. Kwiatkowskiego w Mielcu) w piątek, 8 czerwca, w centrum miasta nastąpi przerwa w dostawie wody.

Przerwa w dostawie wody potrwa od godz. 8:00 do godz. 14:00 i będzie dotyczyć do budynków położonych przy Al. Niepodległości od skrzyżowania z ulicą Biernackiego w kierunku SSE do budynku Centrali Technicznej, w tym galerii handlowej Aura, ciągu sklepów w pobliżu Neonetu, Biedronki oraz Środowiskowego Domu Samopomocy i Centrum Fizykoterapii wraz z przychodnią Orto-Dent. Z bieżącej wody nie będzie można skorzystać także w budynkach przy ulicy Cyranowskiej do ul. Kosmonautów, a także w nieruchomościach przy ulicach bocznych do ul. Cyranowskiej, tj. Orlej, Szybowcowej, Rolnej, Ślusarskiej i Zawiszy.

Mieleckie MPGK prosi mieszkańców o przygotowanie zapasów wody na czas planowanej przerwy.
Zdjęcie: MPGK