To czas na start!

16.07.2020 Kategoria: Informacje

Podkarpacka Izba Gospodarcza w Krośnie, przy udziale środków Europejskiego Funduszu Społecznego, realizuje projekt stażowy CZAS NA START - DRUGA EDYCJA.

W ramach projektu oferowane jest:
- Indywidualne i grupowe doradztwo zawodowe
- Pośrednictwo pracy
- Szkolenia zawodowe
- Płatne staże zawodowe na okres ok. 6 miesięcy
Uczestnikom stażu zapewniamy:
- wypłatę stypendium szkoleniowego
- pokrycie kosztów szkoleń zawodowych
- zwrot kosztów przejazdu na szkolenia
- stypendium stażowe
- zwrot kosztów przejazdu na staż

Projekt skierowany jest do osób spełniających poniższe kryteria:
od 15 do 29 lat, w tym niepełnosprawne, zamieszkujące na obszarze woj. podkarpackiego (w rozumieniu KC), należące do grupy NEET tj. łącznie spełniające następujące warunki: nie pracują (bierne zawodowo, nie zarejestrowane w urzędzie pracy), nie uczestniczą w kształceniu formalnym w trybie stacjonarnym i nie szkolą się (nie brały udziału w tej formie aktywizacji finansowanej ze środków publicznych w okresie ostatnich 4 tygodni).

UWAGA!!!
Niniejszy nabór przeznaczony jest jedynie dla osób zamieszkujących następujące miasta: Dębica, Jarosław, Jasło, Krosno, Łańcut, Mielec, Nisko, Przemyśl, Przeworsk, Ropczyce, Sanok, Stalowa Wola, Tarnobrzeg.

Termin naboru: od 22.07.2020 r. do 31.07.2020 r.

Dokumenty rekrutacyjne można złożyć:
- osobiście, do skrzynki oznaczonej jako STAŻE, zlokalizowanej w Krośnie, ul. Kletówki 52, III piętro, w godzinach 10:00 - 15:00 (Biuro projektu zlokalizowane w Krośnie, ul. Pużaka 37 jest tymczasowo zamknięte). Osoby niepełnosprawne potrzebujące pomocy w złożeniu dokumentów proszone są o kontakt telefoniczny pod numer 13 43 695 90, 13 43 234 47).
- za pośrednictwem Poczty Polskiej/Kuriera. Dokumenty należy wysłać na adres: Podkarpacka Izba Gospodarcza, 38-400 Krosno, ul. Kletówki 52.
Szczegółowe informacje dostępne są w Biurze Projektu, Podkarpacka Izba Gospodarcza w Krośnie, ul. Kletówki 52, 38-400 Krosno,
tel. 13-43-234-47, strona internetowa: www.pigkrosno.pl, e-mail: pig@pigkrosno.pl