Stypendia w Elektryku

08.02.2019 Kategoria: Informacje

W dniu 6 lutego 2019r. o godz. 1600 w ZS im. prof. J. Groszkowskiego w Mielcu ( popularny Elektryk) miało miejsce uroczyste spotkanie, na które Dyrekcja Szkoły wraz z Radą Rodziców zaprosiła uczniów – laureatów stypendium za szczególne osiągniecia w nauce.

Na spotkanie zaproszeni zostali również rodzice wyróżnionych uczniów, którym wręczono listy gratulacyjne. Stypendium p.o. Dyrektora szkoły jest finansowane przez Radę Rodziców przy ZS, z dużym udziałem sponsorów ( pana Pawła Roga z firmy GUMOTIVE, pana Pawła Maziarza z firmy MKT SERVICE i pana Roberta Pezdy z firmy R&G PLUS Sp. z o.o. )

Komisja w składzie: p.o. Wicedyrektor szkoły – p. Agnieszka Kusak- przewodnicząca, Przewodniczący Rady Rodziców –p. Roman Pantoł, Przedstawiciel Rady Pedagogicznej –p. Iwona Żola, Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego – Dawid Wilk i opiekun Samorządu Uczniowskiego – p. Paweł Kolb rozpatrując kandydatury uczniów do stypendium, wzięła pod uwagę następujące kryteria: średnia ocen, ocena z zachowania, szczególne osiągniecia i zaangażowanie w życie szkoły, a nastepnie przyznała stypendia w wysokości 100zł miesięcznie na okres: II-VI 2019r. następującym uczniom:

1. Monika Niemczyk – kl. 2M
2. Paweł Bryk – kl. 4C