Starosta Stanisław Lonczak w wywiadzie dla Korso

24.01.2019 Kategoria: Informacje

O budżecie na 2019 rok oraz kluczowych inwestycjach opowiedział w wywiadzie video starosta mielecki Stanisław Lonczak. Premiera materiału w piątek, 25 stycznia, o godz. 17:00.

Format „Rozmowy z Korso” co tydzień oglądać można za pośrednictwem strony www.korso.pl oraz profilu gazety na Facebooku. Gościem najbliższego wydania będzie Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak, który odpowiedział na pytania prowadzącego Szymona Burka tuż po ostatniej sesji Rady Powiatu Mieleckiego.

Wśród poruszonych tematów znalazły się te związane z uchwalonym chwilę wcześniej budżetem Powiatu Mieleckiego na 2019 rok oraz zaplanowanymi inwestycjami. Sporo uwagi w rozmowie poświęcono też sytuacji mieleckiego szpitala.

Nagranie video z rozmowy będzie dostępne już w piątek, 25 stycznia, na www.korso.pl. Zachęcamy do oglądania!