Starosta nagrodził nauczycieli

12.10.2018 Kategoria: Edukacja

Dwunastu nauczycieli otrzymało Nagrody Starosty Zbigniewa Tymuły. Gospodarz powiatu wręczył je podczas kuratoryjnego Dnia Edukacji Narodowej.

Święto edukacji odbyło się w czwartek, 11 października, w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu. Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła wraz z Członkiem Zarządu Powiatu Mieleckiego Andrzejem Bryłą uhonorował kilkunastu pedagogów z prowadzonych przez Powiat Mielecki szkół średnich. Byli to: Dariusz Dudek, Halina Bednarz, Maria Orłowska, Dariusz Nowosiadło, Bożena Zborowska, Krystyna Golba, Małgorzata Głodzik, Agata Robak, Stanisław Starzyk, Lidia Głuszak Magdalena Zalotyńska, Aneta Soja – Ząbek.

Podczas uroczystości wręczono też nagrody Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz nagrody Prezydenta Miasta Mielca. Całość uświetniły występy artystyczne dzieci i młodzieży z mieleckich szkół.

Wśród gości biorących udział wydarzeniu znaleźli się: Wojewoda Podkarpacki Ewa Leniart i Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl.