Starosta mielecki odpowiadał na pytania słuchaczy Radia Leliwa

05.12.2018 Kategoria: Informacje

Starosta mielecki Stanisław Lonczak był dziś „Gościem Dnia” w Radiu Leliwa. Podczas audycji prowadzonej na żywo odpowiadał na liczne pytania mieszkańców powiatu.

Wywiad na antenie radia odbył się w środę, 5 grudnia. W trakcie jego trwania Starosta Powiatu Mieleckiego opowiadał o trwających w powiecie inwestycjach, a także planach Zarządu Powiatu Mieleckiego na najbliższą przyszłość.

Mieszkańcy licznie pytali m.in. o pomysły nowych władz samorządowych na poprawę funkcjonowania szpitala, wizję przyszłości pogotowia czy możliwości polepszenia komunikacji autobusowej na terenie powiatu. Wśród poruszonych przez słuchaczy tematów znalazły się też te związane ze scaleniami gruntów w Padwi Narodowej oraz perspektywami na współpracę z innymi powiatami – m.in. w kontekście realizacji wspólnych inwestycji drogowych.

Całość rozmowy już wkrótce będzie dostępna na stronie internetowej Radia Leliwa, w zakładce Gość Radia”. Polecamy!