Śniadanie Biznesowe w Mielcu - zapisz się już dziś!

17.06.2021 Kategoria: Informacje

Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. w Mielcu zaprasza na śniadanie biznesowe organizowane pod nazwą „Mielec i powiat przyjazny przedsiębiorczości ludzi młodych”.

Wydarzenie odbędzie się w najbliższy wtorek 22 czerwca o godzinie 10 w Sali konferencyjnej Inkubatora Przedsiębiorczości IN-TECH1 przy ul. Wojska Polskiego 9. Spotkanie będzie dedykowane osobom młodym. W spotkaniu weźmie udział Prezydent Mielca Jacek Wiśniewski i Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak.

Na spotkaniu zostanie zaprezentowany pakiet wsparcia na rozpoczęcie działalności gospodarczej dla osób młodych. Pracownicy ARR MARR S.A. omówią szczegółowo program „Pakiet na START dla Młodych”, a także zaprezentują ofertę mikropożyczki do 80 tys. zł na rozpoczęcie działalności gospodarczej. Będzie też mowa o startupach działających w ramach Platformy Startowej „Start In Podkarpackie”.

Będą też prezentacje oferty firmy DPS Software Sp. z o.o. dla przedsiębiorców, a w tym szczegółowe omówienie programu „SOLIDWORKS”. Przedstawiciele banku Pekao S.A. powiedzą o wyjątkowej ofercie dla startupów.

Śniadanie jest dedykowane przedstawicielom przedsiębiorstw MŚP, studentom, uczniom, a także osobom zainteresowanym projektami.
Obowiązuje rejestracja internetowa: Zapisy na Śniadanie Biznesowe "Mielec przyjazny dla przedsiębiorczości i ludzi młodych" (google.com)

Wydarzenie odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Mielca Jacka Wiśniewskiego. Partnerem spotkania jest Starostwo Powiatowe w Mielcu.

Szczegółowych informacji udzielamy pod numerem tel. 782 552 022

ZAPISY >>KLIK<<