Setne urodziny w DPS

07.06.2021 Kategoria: Informacje

Jedna z pensjonariuszek mieleckiego Domu Pomocy Społecznej, Józefa Maziarz, 6 czerwca obchodziła setne urodziny.

W poniedziałek, 7 czerwca, jubilatkę odwiedził starosta mielecki Stanisław Lonczak.

„Setne urodziny to doniosły moment i niecodzienna chwila. Jubileusz ten jest też swoistą nagrodą za własną dbałość o zdrowie i dowodem na hart ducha oraz siłę charakteru” - podkreślił starosta w okolicznościowym liście gratulacyjnym adresowanym do 100-latki.

Spotkanie było okazją do przekazania na ręce Pani Józefy bukietu kwiatów oraz najlepszych życzeń na kolejne lata życia: w szczególności dopisującego zdrowia, pomyślności oraz pogody ducha.

Udział w uroczystości w DPS wzięli przedstawiciele najbliższej rodziny jubilatki, personel i pracownicy DPS, dyrektor placówki Renata Lazur oraz jej poprzednik Jan Bury – który przyjmował Panią Józefę do DPS przed 18 laty.