Rusza XIV edycja powiatowego konkursu poezji i piosenki "Barwy Mojej Ojczyzny"

01.10.2024 Kategoria: Informacje

Rusza kolejna już XIV edycja powiatowego konkursu poezji i piosenki "Barwy Mojej Ojczyzny", którego organizatorem jest Polskie Towarzystwo Gimnastyczne „Sokół 1893” w Mielcu przy współudziale Miejskiej Biblioteki Publicznej SCK w Mielcu. Konkurs jest dofinansowany przez Powiat Mielecki w ramach zadań publicznych.

Barwy Mojej Ojczyzny to konkurs wpisany na stałe do kalendarza imprez kulturalnych powiatu. Każdego roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem uczniów i nauczycieli. Mamy nadzieję, że podobnie będzie w tym roku. Zachęcamy uczniów klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz uczniów szkół średnich z terenu miasta Mielca i powiatu mieleckiego do udziału w konkursie i zaprezentowanie swoich talentów artystycznych oraz promowanie utworów o tematyce związanej z ojczyzną, jej pięknem, dorobkiem.

Warunki uczestnictwa określa Regulamin Konkursu dostępny na stronach organizatorów.

Informacja nadesłana.