Rozliczenie i zakończenie XXX Finału WOŚP w Mielcu

22.03.2022 Kategoria: Patronat

Mielecki sztab WOŚP planuje oficjalne podsumowanie i zakończenie tegorocznego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy – wydarzenia pod honorowym patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego.

- Serdecznie zapraszamy mielczan na spotkanie podsumowujące XXX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Mielcu, na którym wręczymy wolontariuszom rozliczenia z uzbieranej kwoty. Podziękujemy także osobom i firmom, które wspierały nas w tym przedsięwzięciu – przekazuje mielecki sztab.

Spotkanie odbędzie się w dniu 26 marca (sobota) o godzinie 17.00 w Sali Nr 1 SCK Mielec. Zwieńczy je spektakl Teatru Ognia BOHEMA zaplanowany na godzinę 18:30 na Placu AK w Mielcu. Występ ten pierwotnie zaplanowany był na dzień finału, 30 stycznia. Nie mógł się jednak odbyć ze względu na złe warunki atmosferyczne.

- Pokazy ognia zaprezentowane przez teatr BOHEMA – to prawdziwa bomba emocji i energii scenicznej. Całemu spektaklowi towarzyszy zmysłowy taniec i spektakularne efekty pirotechniczne. Takie show na pewno wzbudzi podziw, poruszy, a nawet dostarczy nutki adrenaliny wszystkim widzom – od tych najmłodszych, po tych najstarszych – zapowiadają wydarzenie organizatorzy.