Rodzinnie na rowerach

06.07.2022 Kategoria: Patronat

Pod honorowym patronatem starosty mieleckiego Stanisława Lonczaka 2 lipca w Radomyślu Wielkim odbyła się „Rodzinna Przejażdżka Rowerowa”.

Udział w wydarzeniu wzięły całe rodziny: od najmłodszych do najstarszych przedstawicieli gminy Radomyśl Wielki. Na swoich jednośladach pokonali łącznie dystans 12 kilometrów.

Docierając na metę przejażdżki uczestnicy mogli liczyć na regenerujący posiłek, a także losowanie atrakcyjnych nagród. Część z nich ufundował Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak – Honorowy Patron wydarzenia.

Jak informuje Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim, organizator wydarzenia, główne nagrody w postaci rowerów wylosowali: Sebastian Kilian i Mikołaj Giża. Upominków i niespodzianek było jednak znacznie, znacznie więcej. Wielu uczestników przejażdżki wróciło do domów z nowymi gadżetami rowerowymi czy sportowymi akcesoriami.

Fanom rowerowych przejażdżek przypominamy, że kolejne ciekawe wydarzenie rowerowe odbędzie się w niedzielę, 31 lipca w Mielcu. Będzie to kolejna edycja Rundki Rowerowej z Powiatem Mieleckim organizowanej przez Starostwo Powiatowe w Mielcu. Zachęcamy do śledzenia mediów społecznościowych Powiatu Mieleckiego – wkrótce ruszą zapisy dla uczestników!

Zdjęcia: SCKiB Radomyśl Wielki