Radomyśl Wielki: informacje dla uczestników rundki

20.07.2023 Kategoria: Informacje

Zapraszamy uczestników radomyskiej Rundki Rowerowej do rejestracji w Biurze Startowym w sobotę, 22 lipca, w godzinach 13:30-14:00.

Biuro Startowe zostanie ulokowane na stadionie przy ul. Kościuszki w Radomyślu Wielkim. To właśnie tam zweryfikujemy, czy uczestnicy, którzy zgłosili swój udział w Rundce Rowerowej poprzez formularz online, są obecni na wydarzeniu. Odmeldowanie się w Biurze Startowym będzie niezbędne, by wziąć udział w późniejszym losowaniu nagród.

O godzinie 14:00 wspólnie wyruszymy w trasę liczącą ok. 20 km. Ta prowadzić będzie przez Dulczę Małą, Jamy i w drodze powrotnej przez Małe Jamy, Pień do Radomyśla Wielkiego. Odpoczynek zaplanowany jest w połowie przejażdżki, na parkingu obok kościoła w Jamach.

Po ukończeniu trasy i powrocie na stadion, ponownie poprosimy uczestników o podejście do biura zawodów – tym razem po odbiór nagrody przewidzianej dla każdego, kto ukończy rundkę. Każdy, kto przejedzie zaplanowaną trasę, otrzyma od nas sportowy bidon rowerowy z pamiątkowym nadrukiem.

Pomiędzy godziną 16:00 a 17:00 zaprosimy uczestników wydarzenia do regeneracji po wysiłku fizycznym. Na wszystkich rowerzystów czekać będzie kiełbaska z grilla.

Losowanie nagród odbędzie się na finał imprezy, o godzinie 17:00.

Zapraszamy!