Przypominamy! Będą zmiany w organizacji ruchu na starówce

21.06.2019 Kategoria: Informacje

W związku z organizacją „Powitania Lata”, w sobotę, 22 czerwca, czasowo zmieni się organizacja ruchu w rejonie ulic: Lisa i Rzecznej.

Z ruchu wyłączone zostaną: ulica Lisa od skrzyżowania z ul. Kościuszki do ul. Rzecznej (cały odcinek) oraz ulica Rzeczna od parkingu do kładki nad Wisłoką. Drogi będą zamknięte w sobotę, 22 czerwca, w godzinach 14:00-24:00. Zakazy wjazdu nie będą dotyczyć mieszkańców.

Prace nad organizacją imprezy rozpoczęły się już dziś (tj. 21 czerwca) rano. W związku z zaplanowanymi działaniami Starostwo Powiatowe w Mielcu ponawia apel o nieparkowanie samochodów wzdłuż ul. Rzecznej oraz na parkingu przy restauracji „Bulwary” oraz na trzecim poziomie parkingu za parasią św. Mateusza (tym położonym najbliżej terenu imprezy).

Gości „Powitania Lata” zachęcamy gości do pozostawiania samochodów na parkingach przy parafii św. Mateusza (poziomy I-II) oraz ul. Kościuszki.

Przepraszamy za utrudnienia!

ZOBACZ MAKPĘ