Zapraszamy na Powitanie Lata 2018!

18.01.2018 Kategoria: Informacje

Przed nami kolejna edycja imprezy pod nazwą „Powitanie Lata”. Rozpoczęliśmy już przygotowania do organizacji tego największego, plenerowego wydarzenia 2018 roku.

Tegoroczne „Powitanie Lata” odbędzie się w pierwszą sobotę wakacji, 23 czerwca. Imprezie towarzyszyć będą trzy koncerty muzyczne – nazwiska gwiazd i zespołów, które zagrają dla mieszkańców powiatu mieleckiego podamy już wkrótce.

Przypomnijmy. Zeszłoroczne „Powitanie Lata” okazało się rekordową imprezą. Tysiące mieszkańców powiatu mieleckiego pojawiło się na bulwarach, by posłuchać Mateusza Mijala, zespołu Weekend oraz Sarsy. Imprezie towarzyszyła również akcja charytatywna połączona z pobijaniem Rekordu Polski na największy znak graficzny ułożony z plastikowych nakrętek.

Jakie atrakcje czekać będą na naszych gości na tegorocznej imprezie? Zachęcamy do śledzenia aktualności pod linkiem: https://www.facebook.com/events/188357238577198/. Potwierdzając obecność bądź zainteresowanie imprezą, będziecie na bieżąco ze wszystkimi informacjami na temat „Powitania Lata 2018”.

Udział w wydarzeniu – jak co roku – jest bezpłatny.