Powitaj wiosnę z Powiatem Mieleckim!

16.03.2018 Kategoria: Informacje

Kalendarzowa wiosna tuż-tuż. Niezależnie od tego, czy uraczy nas słońcem, Powiat Mielecki ma już pomysł na jej świętowanie. Szykują się kolejne kolorowe niespodzianki dla mieszkańców.

Akcja promocyjna „Powitaj wiosnę z Powiatem Mieleckim” po raz pierwszy została przeprowadzona 21 marca ubiegłego roku. To właśnie tego dnia Biuro Promocji i Informacji ze Starostwa Powiatowego w Mielcu obdarowywało mieszkańców kolorowymi sadzonkami kwiatów. Na sympatyczne prezenty mielczanie mogli natknąć się praktycznie wszędzie: w budynkach urzędu, centrum miasta i najpopularniejszych punktach spacerów w mieście.

- Akcja spotkała się z miłym odbiorem wśród mieszkańców. Chcielibyśmy, by trwale wpisała się w kalendarz powiatowych wydarzeń, w związku z czym zaplanowaliśmy jej powtórkę. Niezależnie od pogody podarujemy mieszkańcom odrobinę wiosennego ciepła – mówi Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła. Akcja wystartuje w najbliższą środę o godz. 10. Zachęcamy do spacerów i poszukiwania wiosennych upominków.