Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna ma nowe logo

14.12.2021 Kategoria: Informacje

W dniu 10 grudnia 2021 roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej SCK w Mielcu odbyło się podsumowanie Konkursu na logo Specjalistycznej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Mielcu, która zgodnie z uchwałą Rady Powiatu Mieleckiego od 1 stycznia 2022 r. zastąpi dotychczasową Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną.

Na konkurs wpłynęło 32 projekty od uczniów szkół z terenu Powiatu Mieleckiego. Prace komisji konkursowej poprzedziło głosowanie wśród pracowników Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej w Mielcu.

Komisja w składzie: Andrzej Bryła wicestarosta Powiatu Mieleckiego, Paweł Pazdan I zastępca Prezydenta miasta Mielca, Grzegorz Piechota dyrektor Wydziału Edukacji, Zdrowia, Spraw Społecznych w Starostwie Powiatowym w Mielcu, Alan Rosenbeiger kierownik Biura Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Mielcu, Jakub Pieprzny specjalista z firmy Planet Graf, Agnieszka Hyjek nauczycielka plastyki w PZPSW w Mielcu, Tomasz Łępa redaktor Radia Leliwa, wyłoniła projekt logo poradni.

Decyzją komisji i pracowników Poradni laureatem konkursu został Kacper Galary, uczeń kalusy VII Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu. O zwycięstwie jego projektu zadecydowały walory artystyczne i graficzne, jak również symbolika nawiązująca do pomocowego charakteru instytucji, barwy związane z miastem Mielec. Decyzją p.o. dyrektora Poradni przyznano także nagrodę specjalną za wielobarwne ujęcie tematu dla Martyny Surdej uczennicy klasy V szkoły podstawowej w Woli Mieleckiej.

60x75cm__ppp_-_logo_jpg.jpg
Zwycięskie logo - Kacper Galary

Wszyscy uczestnicy wraz z opiekunami zostali zaproszeni na uroczyste wręczenie nagród. Laureat odebrał nagrodę z rąk wicestarosty Andrzeja Bryły, reprezentujący organ prowadzący Poradnię Psychologiczno – Pedagogiczną w Mielcu, którym jest Powiat Mielecki. Swoje nagrody wręczyli także Paweł Pazdan I zastępca Prezydenta miasta Mielca oraz Jakub Pieprzny specjalista z firmy Planet Graf. Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz nagrodę za udział w konkursie. Wystawę prac konkursowych można oglądać do 17 grudnia w holu Biblioteki Miejskiej.

Organizatorzy dziękują Wszystkim, uczestnikom konkursu, ich opiekunom oraz osobom, które zaangażowały się w przygotowanie i przeprowadzenie konkursu.

ar