Podziękowania Zarządu Powiatu dla Krzysztofa Ślęzaka

Krzysztof Ślęzak
Dyrektor Oddziału
Agencji Rozwoju Przemysłu w Mielcu

W związku z zakończeniem pracy w Mieleckim Oddziale Agencji Rozwoju Przemysłu Zarząd Powiatu Mieleckiego wyraża niniejszym swoje najserdeczniejsze podziękowania dla Pana za Pański cenny wkład w rozwój mieleckiego przemysłu, rozwój miasta i regionu.

To właśnie dzięki zaangażowaniu takich ludzi jak Pan, miasto Mielec i cały region jest teraz w tym miejscu, gdzie jest. Pańskie wysiłki w ratowanie podupadającego regionu, organizację nowych miejsc pracy sprawiły, że tysiące ludzi na powrót odzyskało nadzieję na lepsze jutro, na poprawę swojego losu i swoich bliskich.

Dziś Mielec i cały subregion jest przykładem udanych transformacji ustrojowo – gospodarczych. Rozmiar tych zmian to niewątpliwie spora Pańska zasługa, za co jeszcze raz pragniemy Panu złożyć nasze najszczersze wyrazy uznania. W tych dniach nasz region traci bardzo oddanego mu fachowca.
Pokładamy jednocześnie nadzieję, że Pański wkład w dalszy rozwój naszej małej ojczyzny się nie kończy.
Jednocześnie życzymy wielu kolejnych sukcesów zawodowych w przyszłości i wyrażamy już dzisiaj nadzieję na dalszą – owocną – współpracę.

Za Zarząd Powiatu
Stanisław Lonczak
Starosta Mielecki

Krzysztof Ślęzak związany był z mieleckim Oddziałem Agencji Rozwoju Przemysłu od ponad 25 lat, tj. od czasu, kiedy w Mielcu na terenach nieistniejącego już holdingu WSK S.A. powstawała pierwsza w Polsce Specjalna Strefa Ekonomiczna Euro – Park Mielec. Był wówczas członkiem zespołu, który przygotowywał dokumentację, która później stała się wzorcem dla kolejnych stref powstających na terenie kraju.

Już po jej powstaniu pełnił funkcję głównego specjalisty, a później pełnomocnika dyrektora, a następnie wicedyrektora mieleckiego Oddziału ARP.

W latach 2005-2009 przygotowywał tereny inwestycyjne i tworzył podstrefę Wrocław Kobierzyce.

Od lipca 2015 do marca 2020 roku pełnił funkcję dyrektora Oddziału ARP w Mielcu. W wyniku zmian kadrowych w mieleckim Oddziale ARP zastąpił go na tym stanowisku Waldemar Barnaś. Krzysztof Ślęzak został wówczas mianowany jego zastępcą.

Swoją pracę w Agencji K. Szlęzak zakończy z dniem 31 grudnia 2020 roku.

fot.: FB ARP O/Mielec

mp