Patronujemy! Rodzinny rajd rowerowy w Radomyślu Wielkim

24.07.2019 Kategoria: Patronat

24 sierpnia zapraszamy na Rodzinny Mini Rajd Rowerowy ulicami Gminy Radomyśl Wielki. Ruszyły zapisy na to wydarzenie!

Zaplanowana trasa rajdu wyniesie 12,9 km. Uczestnicy wystartują ze stadionu sportowego w Radomyślu Wielkim, następnie przejadą ulicami: Przemysłową i Wałową a także miejscowością Dulcza Mała. Powrót, przez ul. Kościuszki i Przemysłową, zaprowadzi do mety – ta, podobnie jak start, będzie zlokalizowana na stadionie miejskim w Radomyślu Wielkim.

Zapisów można dokonywać w Samorządowym Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim do dnia 15 sierpnia br. osobiście lub e-mailowo pod adresem centrumkultury@onet.eu.

- Zapraszamy do udziału w rajdzie całe rodziny. Będzie to idealna okazja do wspólnej integracji oraz propagowania zdrowego stylu życia – przekazują organizatorzy wydarzenia.

Rajd przygotują: Urząd Miejski w Radomyślu Wielkim, Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim, Zarząd Osiedla Radomyśl Wielki, OSP Radomyśl Wielki oraz Komisariat Policji w Radomyślu Wielkim.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak.