Ostatni dzień głosowania na Drzewo Roku!

30.06.2020 Kategoria: Informacje

Lipa św. Jana Nepomucena z Dulczy Wielkiej walczy o tytuł "Drzewa Roku". Jej główną rywalką jest Sosna Falenicka z Warszawy.

Obydwa drzewa dziś po godzinie 8 odnotowały taką samą liczbę głosów: 10077.

drzeaaa.png

- Serdecznie dziękujemy za oddane dotychczas głosy. Ich liczba jest imponująca. By jednak zapewnić naszemu drzewu z powiatu mieleckiego zwycięstwo, potrzebujemy jeszcze odrobiny moblilizacji. Uprzejmie prosimy Państwa o głosy, a także o udostępnianie informacji o konkursie w sieci - zachęca starosta mielecki Stanisław Lonczak.

Jak głosować?
Wejdź na www.drzeworoku.pl i wybierz drzewo, na które chcesz oddać swój głos i kliknij przycisk „Głosuj”. Pojawi się okienko dialogowe, w którym należy zaakceptować regulamin konkursu i kliknąć OK. Podaj adres e-mail, na który zostanie wysłana wiadomość z linkiem, który należy kliknąć aby zatwierdzić głos. Po kliknięciu w link pojawi się strona, na której należy zaznaczyć pole „Nie jestem robotem” (tzw. Captcha) i kliknąć przycisk „Zatwierdź głos” Po akceptacji głosu zostanie on automatycznie dodany do wyników głosowania na stronie konkursu. Uwaga! Jeżeli nie otrzymałeś wiadomości e-mail z linkiem - sprawdź w katalogu SPAM swojej poczty.