Ostatnie dni naboru wystawców na dożynki!

16.08.2022 Kategoria: Informacje

4 września odbędą się Dożynki Powiatu Mieleckiego. Zapraszamy wystawców do przygotowania stoisk nawiązujących do lokalnej tradycji, kultury i kuchni.

Tegoroczne dożynki odbędą się na terenach zielonych przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Wadowicach Górnych. W obrębie imprezy tradycyjnie wyznaczymy miejsca, które udostępnione zostaną wystawcom – w szczególności artystom, rękodzielnikom, rzemieślnikom, wytwórcom produktów lokalnych, stowarzyszeniom, ośrodkom kultury oraz firmom i instytucjom związanym z rolnictwem.

Wystawców zainteresowanych udziałem w Dożynkach Powiatu Mieleckiego prosimy wypełnienie karty zgłoszenia oraz opłacenie stoiska. Cena wynosi 40 zł za 1m2, a minimalna powierzchnia wystawiennicza, jaką należy wynająć - 2 m2.

Wypełnione karty oraz dowody wpłaty będą przyjmowane do piątku, 19 sierpnia br. w Biurze Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Mielcu przy ul. Wyspiańskiego 6, pok. 321 w poniedziałek w godz. 7:30 - 16:30, wtorek - czwartek w godz. 7:30 - 15:30 i w piątek w godz. 7:30 – 14:30. Dokumentację można również przesłać drogą e-mailową, na adres: promocja@powiat-mielecki.pl.

Opłatę należy wpłacić na rachunek bankowy Powiatu Mieleckiego, nr konta: 36 1020 4391 0000 6002 0167 5271 w terminie do 19 sierpnia 2022 r., w tytule przelewu wpisując: „Dożynki Powiatu Mieleckiego 2022, opłata wystawowa + imię i nazwisko / nazwa firmy”.

O przyjęciu zgłoszeń zadecyduje kolejność. Przyjęte i potwierdzone zostaną tylko kompletne zgłoszenia, zawierające potwierdzenie uiszczenia opłaty.

Szczegółowe informacje dostępne są w REGULAMINIE i KARCIE ZGŁOSZENIOWEJ (do pobrania poniżej) oraz bezpośrednio u Organizatora:

Biuro Promocji i Informacji
pod nr tel.: (017) 78 00 493
email: promocja@powiat-mielecki.pl
lub osobiście ul. Wyspiańskiego 6, pok.: 321 (III p.)