Natalia Szroeder zagra na Powitaniu Lata 2018!

23.02.2018 Kategoria: Kultura

Poznaliśmy drugą gwiazdę najważniejszej imprezy plenerowej bieżącego roku.

Starostwo Powiatowe w Mielcu organizuje „Powitanie Lata” już po raz trzeci. Na ten rok w ramach imprezy zaplanowano trzy koncerty. Jeden z nich zagra Natalia Szroeder.

Natalia Szroeder jest jedną z najzdolniejszych i najbardziej popularnych wokalistek młodego pokolenia. Przełomem w karierze Natalii było zwycięstwo w „Szansie na Sukces”, gdzie wykonała utwór „Cicha woda” z repertuaru Maryli Rodowicz. Niedługo po tym wydarzeniu wydała debiutancki singiel „Jane” oraz dające popularność w całym kraju duety z Liberem tj. „Wszystkiego na raz” czy „Nie patrzę w dół”. Najnowsza płyta Natalii to „NADInterpertacje” promowane hitami tj. „Lustra”, “Domek z kart”, “Powietrze” oraz “Zamienię Cię”. Teledysk do ostatniego z wymienionych utworów, w zaledwie trzy tygodnie od premiery, przekroczył granicę trzech milionów wyświetleń na platformie YouTube, podbijając jednocześnie największe listy przebojów w kraju.

Natalia Szroeder zagra w Mielcu w sobotę, 23 czerwca. Start koncertu zaplanowano na godzinę 20:30.

Warto przypomnieć, że przed Natalią, mielecka scena należeć będzie do popularnego zespołu disco polo Piękni i Młodzi. Na zakończenie „Powitania Lata” wystąpi z kolei gwiazda wieczoru, która, na ten moment, pozostaje jeszcze niespodzianką. 23 marca Biuro Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Mielcu ogłosi, kto zagra dla mielczan najważniejszy koncert tegorocznej imprezy.