[NASZ PATRONAT] Festyn rodzinny

21.06.2023 Kategoria: Patronat

Klub Seniora “Natura” wspólnie z Radą Osiedla Dziubków zorganizowali w niedzielę (18 czerwca) festyn rodzinny przy szkole podstawowej nr 13 w Mielcu. Wydarzenie odbyło się pod Patronatem Honorowym Starosty Powiatu Mieleckiego.

Na wydarzeniu obecny był Marek Paprocki Przewodniczacy Rady Powiatu Mieleckiego, który reprezentował samorząd powiatowy. Na rodziny z dziećmi czekało wiele atrakcji, występy mieleckich artystów, konkursy z nagrodami, grill oraz zabawy taneczne. Na scenie wystąpili: Zespół Pieśni i Tańca Rzeszowiacy Stowarzyszenie Seniorów, Mielecka Kapela Podwórkowa, Klub Seniora “Natura”, Dziecięcy Zespół Tańca “Ziemia Mielecka”, formacja taneczna “Gracja”, a także grupa teatralno- kabaretowa Senior Show i Jazz Station.

Na najmłodszych czekały gry i zabawy, tj.: budowa osiedla z klocków, zabawy podwórkowe, gry planszowe, karciane i logiczne, zabawy taneczne, turniej w grę planszową oraz granie “nie na ekranie” z fundacją IMPULS.

ar