Nasz Patronat: 40. Ogólnopolski Bieg Radomyski

12.07.2021 Kategoria: Patronat

To kultowy bieg z tradycją, który zaliczyć powinien każdy, komu bieganie jest bliskie – mowa o wydarzeniu organizowanym w Radomyślu Wielkim 24 lipca br.

Trasa jubileuszowego 40. Ogólnopolskiego Biegu Radomyskiego im. Jacka Kozioła liczyć będzie 10 kilometrów. Poprowadzona zostanie drogami asfaltowymi, również po terenach leśnych.

Tradycyjnie na mecie wszyscy uczestnicy biegu otrzymają kultowy proporczyk oraz ciepły posiłek regeneracyjny. Nie zabraknie pakietów startowych oraz nagród dla najlepszych. - Nagrodzimy uczestników w kategoriach OPEN oraz wiekowych. Wręczymy również puchar najliczniejszej amatorskiej grupie biegowej – przekazują organizatorzy wydarzenia: Samorządowe Centrum Kultury i Bibliotek w Radomyślu Wielkim, Gmina Radomyśl Wielki oraz Studio Wizualne Damian Gąsiewski.

Zapisy na wydarzenie prowadzi: www.studiowizualne.com. W wydarzeniu może wziąć udział łącznie 150 biegaczy. Dotychczasowe zgłoszenia potwierdzają, że impreza cieszy się ogólnopolskim zasięgiem: do udziału zapisali się już biegacze z Warszawy, Szczecina, Rzeszowa, Mielca, powiatu dębickiego i tarnowskiego.