Najlepsze życzenia dla funkcjonariuszy

24.07.2018 Kategoria: Informacje

Z okazji obchodzonego 24 lipca Święta Policji składamy podziękowania za codzienną służbę oraz przekazujemy najlepsze życzenia.

Obchodzone dziś święto jest doskonałą okazją do podkreślenia trudów i poświęceń, jakie niesie za sobą praca w zawodzie policjanta. Walka o porządek publiczny i bezpieczeństwo obywateli to nieoceniona zasługa, za którą – w imieniu Zarządu Powiatu Mieleckiego –  chciałbym dziś serdecznie podziękować wszystkim funkcjonariuszom. Jako gospodarz tego terenu, jestem wdzięczny za każdą z inicjatyw podjętych na rzecz obrony zdrowia, życia i mienia mieszkańców naszego powiatu.

Wszystkim funkcjonariuszom życzę, by niełatwa i często ryzykowna służba mundurowa spotykała się z jak najszerszym uznaniem społecznym. Niech wszystkie z podejmowanych działań będą dla Państwa źródłem dumy i satysfakcji, zarówno tej zawodowej, jak i prywatnej.

Życząc pomyślności w życiu osobistym, pragnę przekazać najszczersze wyrazy uznania dla rodzin powiatowych funkcjonariuszy. To dzięki wyrozumiałościnajbliższych, jesteście Państwo w stanie pozostawać w gotowości do służby o każdej porze dnia i nocy; a dzięki życzliwości i wsparciu – pokonywać wszelkie trudności zawodu policjanta. Niech harmonia domowego ogniska już zawsze będzie dla Państwa źródłem wytchnienia po ciężkiej służbie i motywacją do rzetelnego wypełniania swoich obowiązków.

Z wyrazami szacunku i uznania
Zbigniew Tymuła