"Mielecka Dycha" wystartuje po raz drugi

27.04.2018 Kategoria: Zaproszenie

II edycja Mieleckiej Dychy z Joy Fitness Club Mielec odbędzie się w sobotę 28 kwietnia. Wydarzeniu patronuje Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła.

Start i meta zawodów zlokalizowane będą przy Centrum Handlowym Smoczka przy ul. Szafera 33. Biegacze pokonają trasę 10 km - głównie po nawierzchni asfaltowej i kostce brukowej. Wystartują o godz. 12:00.

- Zwycięzcy w kategoriach Open oraz kategoriach wiekowych otrzymują puchary i statuetki ufundowane przez Starostę Mieleckiego Zbigniewa Tymułę.
Wśród wszystkich uczestników biegu, rozlosowane zostanie 5 wycieczek do Europarlamentu w Brukseli, których fundatorem jest Europoseł Tomasz Poręba. Będzie też losowanie atrakcyjnych nagród i upominków od marketu AK – dodają.

Rejestracji swojego udziału w biegu można dokonać jeszcze do soboty, 28 kwietnia w Biurze Zawodów, w recepcji Joy Fitness Club.

Program imprezy:
9:30 - 11:30 - otwarcie biura zawodów - weryfikacja zgłoszeń, wydawanie pakietów startowych, dokonywanie opłaty startowej, podpisywanie oświadczeń
12:00 - start biegu na dystansie 10km
13:45 - zamknięcie trasy i zakończenie biegu