MARR S.A. zaprasza na szkolenie

16.05.2022 Kategoria: Informacje

Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. zaprasza na szkolenie: „Zostań dostawcą armii amerykańskiej stacjonującej w Polsce”.

Współorganizatorami szkolenia są: Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Oddział Agencji Rozwoju Przemysłu S.A. w Mielcu.

Podczas szkolenia zostanie omówiona współpraca polskich przedsiębiorców z armią amerykańską stacjonującą w Polsce, a także zostanie dokonana analiza branż polskiej gospodarki i rynków perspektywicznych z punktu widzenia możliwości realizacji zamówień organizacji międzynarodowych.
Szkolenie poprowadzą: Adam Nowicki i Dariusz Chołos, oraz przedstawiciele US Army.

PROGRAM – piątek godz. 9:00 (IN-TECH1)

1. Otwarcie szkolenia:

2. Szkolenie nt. współpracy polskich przedsiębiorców z armią amerykańską stacjonującą w Polsce ( 2,5 h) - Adam Nowicki

3. Analiza branż polskiej gospodarki i rynków perspektywicznych z punktu widzenia możliwości realizacji zamówień organizacji międzynarodowych, jak również projektów ze wsparciem międzynarodowych instytucji finansowych ( 1 h.) - Dariusz Chołos

Szkolenia poprowadzą:

Adam Nowicki - z Atlantic Contrakt Sp z o.o.
Doświadczony kierownik projektów z ponad 25-letnim stażem (ponad 80 projektów komercyjnych wartości mln oraz 15 dla US Army & NATO). Ekspert metodologii PMI (Project Management International), Prince2 i wojskowych wg. standardów amerykańskich i NATO.

Dariusz Chołos - z Korporacji Badawczej Pretendent z Wrocławia
Od dwunastu lat zajmuje się komunikacją marek/produktów w Polsce i na świecie. Zrealizował ponad 300 projektów badawczych w funkcji kierowania lub członka zespołu. Posiada doświadczenie w ocenie wizerunku i ewaluacji produktów/marek rolno-spożywczych w ramach kampanii UE o wartości ponad 50 milionów euro w ramach Komisji Europejskiej.

Obowiązują zapisy elektroniczne! Link: https://bit.ly/3yKTd5x

Informacja: MARR S.A.