MARR rusza z nowym projektem!

22.01.2024 Kategoria: Informacje

Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. ruszyła z realizacją nowego ogólnopolskiego projektu „Akademia HR – czas na zmiany”.

Projekt jest odpowiedzią na potrzeby przedsiębiorców, w związku ze zmianami demograficznymi i zmianami zachodzącymi na rynku pracy takimi jak: cyfryzacja, automatyzacja, praca zdalna, starzenie się kadr, wielokulturowość i wielopokoleniowość zespołów pracowniczych. Inwestowanie w rozwój własnych pracowników to ważny trend, który właśnie poprzez „Akademię HR” chcemy wspierać i rozwijać. Prawie 10 mln złotych zostanie przeznaczonych na budowę kompetencji menagerów i wsparcie działów HR w przedsiębiorstwach.

Zarząd Agencji Rozwoju Regionalnego MARR S.A. Prezes Łukasz Gajdowski i Wiceprezes Antoni Górski podpisali z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości S.A. w Warszawie umowę na realizację projektu „Akademia HR – czas na zmiany” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021–2027 (Priorytet I – Umiejętności, Działanie 01.03 Kadry nowoczesnej gospodarki).

Projekt jest ogólnopolski i będzie realizowany przez najbliższe trzy lata do 31 grudnia 2026 r.

Grupę docelową stanowią przedsiębiorcy i ich pracownicy (wyłączając osoby samozatrudnione), zespoły HR, pracownicy odpowiedzialni za politykę personalną firmy oraz menadżerowie/kandydaci na menadżerów.

Projekt jest dofinansowany ze środków europejskich. Szczegóły będą publikowane na stronie internetowej ARR MARR S.A., oraz stronie specjalnie dedykowanej projektowi. Pierwszy nabór zaplanowany jest na marzec 2024 roku.

#FunduszeUE #FunduszeEuropejskie

Informacja nadesłana: Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A.

marr_projekt.jpg