Kolejna tak miła wizyta! Mali goście w starostwie

28.05.2018 Kategoria: Informacje

Kolejny raz gościliśmy w starostwie grupę ciekawych świata kilkulatków – tym razem z Przedszkola Miejskiego Nr 8 w Mielcu.

Przedszkolaki przybyły do urzędu z piosenką na ustach i kolorową laurką wykonaną specjalnie dla starosty mieleckiego Zbigniewa Tymuły. Gospodarz powiatu nie pozostał im dłużny – swoich małych gości poczęstował słodyczami, a także obdarował gadżetami promującymi Powiat Mielecki. Dzieci otrzymały m.in. odblaski, które zwiększą ich bezpieczeństwo na drodze.

Podczas spotkania przedszkolaki zadawały staroście pytania związane z jego pracą i zainteresowaniami, a także – same opowiadały o planach na przyszłość. W gronie, które odwiedziło dziś starostwo, znaleźli się przyszli lekarze, nauczyciele, weterynarze, fryzjerzy, a nawet kierowcy autobusu. Trzymamy kciuki za to, by wszystkie z marzeń udało się spełnić!