Krzysztof Ślęzak Mielczaninem Roku

30.08.2021 Kategoria: Informacje

Wicestarosta Powiatu Mieleckiego Andrzej Bryła wspólnie z Prezydentem Miasta Mielca Jackiem Wiśniewskim pogratulowali Krzysztofowi Ślęzakowi zdobycia tytuły Mielczanina Roku 2019 i 2020.

Wyniki zostały ogłoszone na scenie "Dni Mielca" w niedzielę 29 sierpnia. Laureatem plebiscytu został Krzysztof Ślęzak, wieloletni dyrektor ARP oddział Mielec. Dziś dyrektor  ds. rozwoju regionu Centrum Medycznego MEDYK - przychodni i całodobowego domu opieki.

Była to już 24 edycja Plebiscytu "Mielczanin Roku" organizowanego przez Tygodnik Regionalny KORSO, który wyróżnia osoby za ich działalność społeczną, charytatywną, czy aktywność na rzecz kultury bądź lokalnej gospodarki. Kandydatów mogli zgłaszać czytelnicy Tygodnika KORSO, stowarzyszenia, komitety obywatelskie oraz dotychczasowi laureaci plebiscytu.

Ze względu na trwającą pandemię nie udało się wyłonić laureata w 2020 roku, dlatego w 2021 roku został przyznany tytuł „Mielczanin 2019 i 2020 Roku”.

ar