Komisja Infrastruktury w terenie

02.10.2020 Kategoria: Samorząd

29 września 2020 roku Komisja Infrastruktury Rady Powiatu Mieleckiego wizytowała bardzo niebezpieczne skrzyżowanie obwodnicy z drogą powiatową nr 1140 R relacji Tuszów Narodowy Ostrowy Baranowskie.

Brak przejścia dla pieszych i odcinka chodnika łączącego końcówki istniejących chodników w Grochowym i Tuszowie Narodowym stanowi bardzo duże zagrożenie dla pieszych przechodzących przez to skrzyżowanie. Mieszkańcy na zebraniach wiejskich w Tuszowie i Grochowym mocno akcentowali potrzebę rozwiązania tego problemu - mówi Andrzej Chrabąszcz.

Komisja Infrastruktury Powiatu Mieleckiego w osobach Andrzej Chrabąszcz, Zbigniew Działowski, Stefan Rysak oraz Zdzisław Lasota będzie rekomendowała zarządowi powiatu mieleckiego dalsze działania w kierunku poprawy bezpieczeństwa tego miejsca.

ar