Kolejne inwestycje wkrótce będą gotowe!

05.11.2018 Kategoria: Inwestycje

Mieszkańcy powiatu jeszcze w tym miesiącu skorzystają z przebudowanego mostu w Trzcianie oraz nowych odcinków chodnika w Podleszanach.

W Podleszanach powstają obecnie dwa odcinki chodnika – przy drodze Nr 1 169R oraz Nr 1 152R. Realizacją zadania, za kwotę 656 510,00 zł, zajmuje się firma BRUK-DAR. Łączna długość wybudowanych odcinków wyniesie 360 metrów. Chodniki mają zostać oddane do użytku mieszkańców do 16 listopada br.

Maksymalnie do 30 listopada potrwają z kolei prace przy budowie mostu na potoku Wiśnia w miejscowości Trzciana, w ciągu drogi powiatowej relacji Borowa – Czermin – Wola Mielecka – Przecław. Wykonawca, Przedsiębiorstwo Budowlane STALMOST, zajmuje się tu budową nowej konstrukcji mostu i przebudową drogi w jego obrębie, a także umocnieniem koryta potoku. Koszt prac to 1 650 417,89 zł.