Grzegorz Durak dyrektorem mieleckiego PUP

08.04.2019 Kategoria: Informacje

W poniedziałek, 8 kwietnia, Grzegorz Durak objął obowiązki dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Mielcu.

Grzegorz Durak wygrał konkurs na stanowisko dyrektora PUP, pokonując trzech kontrkandydatów. Wyniki naboru przedstawiono 13 lutego br. – Po przeprowadzonych rozmowach i wysłuchaniu wszystkich kandydatów oraz po analizie udzielonych przez nich odpowiedzi, w tym m.in. tych dotyczących koncepcji kierowania PUP w Mielcu, komisja konkursowa uznała, że to właśnie Pan Grzegorz Durak posiada najlepsze predyspozycje do kierowania Powiatowym Urzędem Pracy w Mielcu – mówił Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak.

W poniedziałek, 8 kwietnia, nowy dyrektor PUP podpisał umowę o pracę, a także złożył urzędnicze ślubowanie. Objęcia stanowiska pogratulowali: Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak, Członek Zarządu Powiatu Mieleckiego Zbigniew Działowski i Sekretarz Powiatu Mieleckiego Małgorzata Wiącek.

Grzegorz Durak posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe. W Powiatowym Urzędzie Pracy w Mielcu pracuje od 2002 roku.