Godzina ze starostą. Porozmawiajmy o powiecie!

05.06.2020 Kategoria: Informacje

Macie pytania dotyczące działalności powiatowego samorządu? Chcecie wiedzieć więcej na temat realizowanych inwestycji? Na Wasze pytania, już w najbliższy wtorek, 9 czerwca, odpowie starosta mielecki Stanisław Lonczak.

Komunikacja, dialog, pozyskiwanie informacji online – trwająca pandemia koronawirusa pokazała, że przyjazny urząd to ten, który niezależnie od warunków nastawiony jest na otwartość i kontakt z mieszkańcem. - Takie jest też założenie „Godziny ze starostą”. Chcemy, korzystając z szerokiego wyboru narzędzi internetowych, czynić nasz urząd otwartym na mieszkańca. Chcemy rozmawiać, odpowiadać na Państwa pytania, wyjaśniać i precyzować kwestie związane z działalnością Starostwa Powiatowego w Mielcu – mówi Starosta Powiatu Mieleckiego Stanisław Lonczak.

„Godzina ze starostą” po raz pierwszy zostanie zorganizowana we wtorek, 9 czerwca, w godzinach 8:00-9:00. By wziąć udział w rozmowie wystarczy posiadać aplikację Messenger i we wskazanym powyżej czasie rozpocząć rozmowę:

• na profilu Facebookowym „Powiat Mielecki” lub

• za pomocą wtyczki Messengera umieszczonej na stronie internetowej pod adresem www.powiat-mielecki.pl

Konwersacje z poszczególnymi mieszkańcami będą prowadzone w formie czatu prywatnego, w czasie rzeczywistym. - To oznacza, że zainteresowane osoby uzyskają niezbędne dla siebie informacje szybko, sprawnie i wygodnie – bez wychodzenia z domu, a jedynie przy użyciu telefonu komórkowego lub komputera. Serdecznie zachęcam do skorzystania z takiej możliwości – podkreśla starosta Stanisław Lonczak.

Starostwo Powiatowe w Mielcu informuje, iż udzieli informacji na tematy związane z działalnością i kompetencjami samorządu powiatowego.

Jednocześnie organizator „Godziny ze starostą” zastrzega sobie prawo do nieudzielenia odpowiedzi na wiadomości o niekulturalnym, obraźliwym bądź wulgarnym charakterze, a także na pytania niezwiązane z ustawową działalnością Powiatu Mieleckiego.