Filtruj wiadomości

System kolejkowy w szpitalnych poradniach specjalistycznych w Przychodni Nr 4

W poradniach specjalistycznych w Przychodni Nr 4 w Mielcu działa już nowy system kolejkowy dla pacjentów.

Startują konkursy dyrektorskie do dwóch dużych szkół

Zarząd Powiatu Mieleckiego podjął uchwałę w sprawie rozpoczęcia procedury konkursowej mającej na celu wyłonienie kandydatów na stanowiska dyrektorów szkół: Zespół Szkół Technicznych w Mielcu, Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w (...)

Znaleziono pewną sumę pieniędzy

Biuro Rzeczy Znalezionych poszukuje właściciela pewnej sumy pieniędzy w walucie polskiej. Pieniądze zostały znalezione w okolicach Domu Handlowego Ikar w Mielcu.

MARR rusza z nowym projektem!

Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. ruszyła z realizacją nowego ogólnopolskiego projektu „Akademia HR – czas na zmiany”.

Radni nie zwalniają tempa

Mieleccy radni po raz drugi w styczniu spotkali się na kolejnej – 64. sesji Rady Powiatu.

IV edycja Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich

Nadrzędnym celem Konkursu jest ukazanie wielopłaszczyznowej działalności Kół Gospodyń Wiejskich w obszarach: społecznym, kulturalnym oraz edukacyjnym.

Program wyrównywania różnic między regionami III

Powiat Mielecki zaprasza projektodawców do składania wniosków w ramach „Programu wyrównywania różnic między regionami III” w tych obszarach, w których samorząd powiatowy został wskazany jako realizator.

08.01.2024

Starosta Powiatu Mieleckiego zawarł porozumienie z Nadleśnictwami na rok 2024

Pełnienie nadzoru nad gospodarką leśną w lasach niestanowiących własności Skarbu Państwa zostało powierzone Nadleśnictwom: Mielec i Tuszyma. To efekt porozumienia zawartego 8 stycznia br. w Starostwie Powiatowym w Mielcu.

05.01.2024

Nowy laser YAG w Poradni Okulistycznej

W Poradni Okulistycznej w mieleckim szpitalu pojawił się nowy laser YAG stosowany w leczeniu zaćmy wtórnej i jaskry. Placówka wyposażona jest także w wysokiej klasy optyczny tomograf siatkówki.

04.01.2024

Podsumowanie roku 2023 w ARR "MARR" S.A.

We wtorek 19 grudnia pracownicy agencji spotkali się z Radą Nadzorczą oraz władzami miasta Mielca i powiatu mieleckiego, aby wspólnie podsumować kolejny rok działalności ARR "MARR" S.A.

03.01.2024

Cykl filmików pt. "20 lat Pogotowia Ratunkowego w Mielcu"

W maju bieżącego roku Pogotowie Ratunkowe w Mielcu będzie uroczyście obchodzić 20-lecie swojego istnienia. To dobry moment na wspomnienia - o nich opowiadają pracownicy w najnowszym cyklu filmów.

03.01.2024

Pierwsze spotkanie promujące album

Wójt Gminy Niwiska oraz Wydawnictwo Libra PL zapraszają na spotkanie autorskie i promocję albumu „W sercu puszczy. Ziemia mielecko-kolbuszowska”.