Filtruj wiadomości

Ponad 200 dzieci zagrało w turnieju Ligi Powiatowej Piłkarskich Nadziei

Sportowa rywalizacja, fantastyczne akcje, widowiskowe gole i wspaniała zabawa – tak w skrócie można opisać, to co działo się podczas finałowego turnieju Ligi Powiatowej Piłkarskich Nadziei.

Wszystkie pierogi świata... w Górkach!

Pod patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego Zbigniewa Tymuły odbyły się X Powiatowe Mistrzostwa Pierogowe w Górkach.

05.09.2018

Pierwsze zajęcia w Szkółce Piłkarskiej „Sparta Chorzelów”

W sierpniu 2018 roku rozpoczęła swoja działalność Szkółka Piłkarska „ Sparta Chorzelów”, w której rozpoczęły treningi utalentowane dzieci w wieku od 4 do 10 lat z miejscowości Powiatu Mieleckiego.

Lotnicze Pokolenia znów razem!

Ostatniego dnia sierpnia w mieleckim Domu Kultury odbyły się ósme Spotkania Lotniczych Pokoleń. Wydarzeniu patronował starosta Zbigniew Tymuła.

24.08.2018

Zapraszamy na memoriał A. Weryńskiego!

W dniach 24-26 sierpnia w Mielcu odbędzie się VI Memoriał im. Antoniego Weryńskiego.

20.08.2018

Za nami RMI Streetball 2018

Młodzi sportowcy rywalizowali w Turnieju Koszykówki Ulicznej „RMI Streetball 2018”.

17.08.2018

Kolejny sukces Akademii Piłkarskiej „Piłkarskie Nadzieje”

Młodzi piłkarze zdobyli brązowy medal w kategorii U-13 podczas mistrzostw Dana Cup

09.08.2018

Starosta pogratulował modelarzom

Modelarze z MAUT Leonardo wrócili z Mistrzostw Świata Modeli Kosmicznych FAI aż z siedmioma medalami.

23.07.2018

Modelarze z Mielca odnoszą kolejne sukcesy

Modelarze Eryk Halaburda i Mateusz Czerkies z Mielca, a także Adam Koszałka z Krakowa zostali drużynowymi Mistrzami Europy podczas Mistrzostw Europy Szybowców Zdalnie Sterowanych F3K w Martinie (Słowacja).

16.07.2018

Ochotnicy rywalizowali w Borowej

Na obiekcie sportowym w Borowej w niedzielę, 15 lipca, odbyły się Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze. Gratulujemy drużynom, które wzięły udział w sportowej rywalizacji!

03.07.2018

Strażacy rywalizowali w Padwi Narodowej

Kilkanaście drużyn kobiecych, męskich i dziecięcych wzięło udział w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych w Padwi Narodowej. Ochotnicy popisali się formą i umiejętnościami. Najlepszych nagrodził starosta.

03.07.2018

19 medali dla mieleckich modelarzy!

To kolejny duży sukces przedstawicieli Mieleckiego Towarzystwa Rakietowego. Z mistrzostw modeli kosmicznych we Włocławku przywieźli 19 medali, w tym aż siedem złotych. Gratulujemy!