Filtruj wiadomości

12.06.2018

Ważna informacja dla klientów

Wydział Geodezji, Kartografii i Katastru informuje, że w dniu 19.06.2018 roku (wtorek) w godz. 7.30 - 10.00 nastąpi okresowy brak możliwości obsługi klienta w zakresie zakupu wypisów i wyrysów z ewidencji gruntów i budynków oraz kopii map.

05.06.2018

Mieleckie starostwo zaprasza na Powiatowe Powitanie Lata

To będzie jedna z największych imprez plenerowych w regionie. 23 czerwca na Powiatowym Powitaniu Lata w Mielcu zagrają: LemON, Natalia Szroeder oraz Piękni i Młodzi.

04.06.2018

Festiwal Nauki i Techniki rusza już w czwartek!

Pod patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego Zbigniewa Tymuły odbędzie się kolejna, dziewiąta już edycja Mieleckiego Festiwalu Nauki i Techniki. Wydarzenie wystartuje w czwartek, 7 czerwca i potrwa do soboty, 9 czerwca.

29.05.2018

Informacja Starosty Powiatu Mieleckiego

Starosta Powiatu Mieleckiego informuje o wyłożeniu projektu operatu opisowo-kartograficznego ewidencji gruntów i budynków dla gminy Przecław, powiat mielecki, województwo podkarpackie.

Żołnierze złożą przysięgę w Mielcu

W obecności rodzin, przedstawicieli samorządu lokalnego, kombatantów oraz mieszkańców, słowa przysięgi wypowie 99 żołnierzy. Uroczystość odbędzie się w niedzielę, 27 maja, na Placu Armii Krajowej.

Powiatowe Powitanie Lata już za miesiąc!

Dokładnie miesiąc pozostał do największej imprezy plenerowej tego sezonu. 23 czerwca na Powiatowym Powitaniu Lata w Mielcu zagrają: LemON, Natalia Szroeder oraz Piękni i Młodzi.

Zapraszamy na IX Mielecki Festiwal Nauki i Techniki!

04.05.2018

Sukcesy Tarnobrzeskiego Klubu Karate

W dniu 28 kwietnia br. w Padwi Narodowej odbyły się Otwarte Mistrzostwa Makroregionu Wschodniego OYAMA PFK w Kumite.

227. rocznica uchwalenia Konstytucji. Zapraszamy do udziału w obchodach

Przed nami tradycyjne obchody Święta Konstytucji 3 Maja. Ich organizatorami są: Urząd Miejski w Mielcu oraz Starostwo Powiatowe w Mielcu.

73. rocznica zakończenia II wojny światowej w Europie

Starostwo Powiatowe w Mielcu oraz II Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Kopernika zapraszają do udziału w obchodach 73. rocznicy zakończenia II wojny światowej w Europie.

30.04.2018

Aktywna sobota w Mielcu. Za nami „Mielecka Dycha”

Mielczanie już po raz drugi wystartowali w biegu pod nazwą „Mielecka Dycha z Joy Fitness”. W sobotę, 28 kwietnia, w wydarzeniu udział wzięło łącznie 133 uczestników.

"Mielecka Dycha" wystartuje po raz drugi

II edycja Mieleckiej Dychy z Joy Fitness Club Mielec odbędzie się w sobotę 28 kwietnia. Wydarzeniu patronuje Starosta Powiatu Mieleckiego Zbigniew Tymuła.