Filtruj wiadomości

Uwaga! Wydział Komunikacji nieczynny do odwołania [AKTUALIZACJA]

Z powodu awarii zasilania prądu Wydział Komunikacji będzie dziś tj. 14 listopada nieczynny do odwołania. Przepraszamy za utrudnienia.

XI Dyktando Niepodległościowe

7 listopada odbyło się XI Dyktando Niepodległościowe pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego, Starosty Powiatu Mieleckiego oraz Prezydenta Miasta Mielca.

Mielczanie pobiegną w rocznicę Niepodległej Polski

To kolejna propozycja na obchody 100-lecia niepodległości w Polsce. Pod patronatem starosty Zbigniewa Tymuły odbędzie się Bieg Niepodległościowy.

Uwaga! Akcja szczepienia lisów!

Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o akcji doustnych szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie. Zaplanowano ją w dniach 9-18 listopada br.

Ponad 200 dzieci zagrało w turnieju Ligi Powiatowej Piłkarskich Nadziei

Sportowa rywalizacja, fantastyczne akcje, widowiskowe gole i wspaniała zabawa – tak w skrócie można opisać, to co działo się podczas finałowego turnieju Ligi Powiatowej Piłkarskich Nadziei.

Wszystkie pierogi świata... w Górkach!

Pod patronatem Starosty Powiatu Mieleckiego Zbigniewa Tymuły odbyły się X Powiatowe Mistrzostwa Pierogowe w Górkach.

Jesienna akcja szczepienia lisów

Podkarpacki Wojewódzki Lekarz Weterynarii informuje o planowanej w dniach 27 września- 6 października 2018 r. jesiennej akcji doustnych szczepień lisów wolno żyjących przeciwko wściekliźnie.

06.09.2018

PSSE poszukuje głównego księgowego

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Mielcu poszukuje kandydata na stanowisko głównego księgowego.

Lotnicze Pokolenia znów razem!

Ostatniego dnia sierpnia w mieleckim Domu Kultury odbyły się ósme Spotkania Lotniczych Pokoleń. Wydarzeniu patronował starosta Zbigniew Tymuła.

24.08.2018

Zapraszamy na memoriał A. Weryńskiego!

W dniach 24-26 sierpnia w Mielcu odbędzie się VI Memoriał im. Antoniego Weryńskiego.

07.08.2018

Informacja Starosty Powiatu Mieleckiego

Starosta Powiatu Mieleckiego informuje o wyłożeniu projektu operatu opisowo-kartograficznego ewidencji gruntów i budynków położonych w mieście Mielec.

25.07.2018

Czasowa zmiana organizacji ruchu w centrum miasta!

W związku z robotami, prowadzonymi na zlecenie Gminy Miejskiej Mielec, od dnia 26.07.2018r. zostanie wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu przy skrzyżowaniu Al. Niepodległości i ul. Kochanowskiego w Mielcu.