Dziękujemy za zgłoszenia na Powiatowy Jarmark Świąteczny w Mielcu!

04.12.2023 Kategoria: Informacje

Zakończył się nabór wystawców na Powiatowy Jarmark Świąteczny w Mielcu. Wydarzenie odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 10 grudnia, na mieleckim Rynku.

Do udziału w tegorocznej edycji wydarzenia zgłosiło się prawie 100 wystawców z całej Polski. Ich bożonarodzeniowy asortyment zostanie zaprezentowany na tematycznych stoiskach, których oficjalne otwarcie planowane jest na godzinę 12:00. Na jarmarku zakupić będzie można szeroką gamę produktów: od unikalnych, własnoręcznie wykonywanych ozdób choinkowych, aż po tradycyjne przysmaki na wigilijny stół. Wystawcy zgłosili także asortyment w postaci biżuterii, naturalnych kosmetyków, zimowych dodatków modowych, dekoracji wnętrzarskich i zabawek, wśród których odwiedzający z pewnością odnajdą inspiracje na świąteczne prezenty.

- Cieszymy się, że jarmark ponownie spotkał się z tak dużym zainteresowaniem wystawców. Liczymy, że – podobnie jak w latach poprzednich – dopisze też frekwencja wśród odwiedzających. Wszystkich, którzy mają ochotę poczuć magię nadchodzącego Bożego Narodzenia serdecznie zapraszamy na mielecki Rynek! – podkreśla starosta mielecki Stanisław Lonczak.

Jarmark rozpocznie się o godzinie 12:00 i planowo potrwać ma do 20:00.

W ciągu najbliższych dni skontaktujemy się ze zgłoszonymi Wystawcami e-mailowo/telefonicznie i przekażemy im informacje dotyczące lokalizacji stoisk oraz inne organizacyjne szczegóły.