Brak miejsc w domkach wystawienniczych

28.10.2021 Kategoria: Informacje

Zachęcamy wystawców do przygotowywania własnych stoisk wystawienniczych podczas Powiatowego Jarmarku Świątecznego w Mielcu w dniu 12 grudnia br. Miejsca w drewnianych domkach wyczerpały się.

Powierzchnię pod własne stoiska wystawiennicze udostępniamy za opłatą 22 zł/m2. Minimalny obszar, jaki należy wynająć, to 2 m2.

Jak to zrobić? Wystarczy wypełnić kartę zgłoszeniową (PLIK DO POBRANIA), wyliczyć należną opłatę (zgodnie z regulaminem – PLIK DO POBRANIA) i wykonać przelew na rachunek bankowy Powiatu Mieleckiego, nr konta: 36 1020 4391 0000 6002 0167 5271, w tytule przelewu wpisując: „Powiatowy Jarmark Świąteczny 2019, opłata wystawowa + imię i nazwisko / nazwa firmy”.

Warunkiem przyjęcia zgłoszenia będzie dostarczenie wypełnionej karty wraz z dowodem wpłaty w terminie do 3 grudnia 2021 roku do Biura Promocji i Informacji Starostwa Powiatowego w Mielcu – osobiście, przy ul. Wyspiańskiego 6, pok. 321 lub e-mailowo na adres: promocja@powiat-mielecki.pl.
Zachęcamy do zapoznania się z Regulaminem Powiatowego Jarmarku Świątecznego, w którym znajdują się wszystkie ważne informacje dotyczące imprezy.

Wszelkie pytania można kierować do biura Organizatora: Biuro Promocji i Informacji pod nr tel.: (17) 78 00 493, email: promocja@powiat-mielecki.pl lub osobiście ul. Wyspiańskiego 6, pok.: 321 (III p.).