70-lecie Domu Kultury w Mielcu

23.11.2023 Kategoria: Informacje

Z okazji pięknego jubileuszu, pracownicy Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu przygotowali piękną uroczystość, zapraszając uczestników wydarzenia w sentymentalną podróż ostatnich 70 lat. W jubileuszu uczestniczyli przedstawiciele samorządu powiatowego.

Uroczystość rozpoczęła się od pięknego przedstawienia teatralnego z podkładem muzycznym, który zaczarował wszystkich zebranych na uroczystości. Przywitano gości, zaprezentowano możliwości nowego ekranu i ponownie zaproszono wszystkich w sentymalną podróż ostatnich 70 lat. Na ekranie kinowym puszczono film w którym obecni oraz byli pracownicy Samorządowego Centrum Kultury wspominali piekne chwile swojej działalności. Dużo mówiono o sztafecie pokoleń oraz o więzi jaką tworzą pracujący tam ludzie.

Po wzruszających chwilach, pracownicy SCKu w zabawny sposób pokazali na scenie swoją codzienną pracę. Krótki spektakl został nagrodzony brawami na stojąco. Następnie zaproszeni goście mieli możliwość złożenia życzeń i podziekowań.

W imieniu samorządu powiatowego życzenia oraz gratulacje pięknego jubileuszu złożyli Stanisław Lonczak Starosta Powiatu Mieleckiego, Marek Paprocki Przewodniczący Rady Powiatu Mieleckiego, Andrzej Bryła Wicestarosta Powiatu Mieleckiego, Zbigniew Działowski Członek Zarządu Powiatu Mieleckiego, Bogusław Peret Członek Zarządu Powiatu Mieleckiego oraz Małgorzata Wiącek Sekretarz Powiatu Mieleckiego.

ar