30 lat samorządu terytorialnego w Polsce

27.05.2020 Kategoria: Samorząd

Mija 30 lat od pierwszych wyborów samorządowych, które zapoczątkowały proces odrodzenia samorządu terytorialnego w Polsce.

Z okazji okrągłego jubileuszu 30-lecia samorządności w Polsce w imieniu władz samorządowych Powiatu Mieleckiego pragniemy przekazać wyrazy szacunku i uznania wszystkim tym, którzy od 1990 roku współtworzyli lokalne samorządy, przyczyniając się do ich ciągłego rozwoju oraz ponosząc trud na rzecz budowy fundamentów społeczeństwa obywatelskiego.

Wszystkim zaangażowanym w proces tworzenia lokalnej społeczności, samorządowcom i pracownikom samorządowym życzymy niesłabnącego zapału i wytrwałości w pełnieniu odpowiedzialnej służby na rzecz Mieszkańców naszego powiatu. W
yrażamy nadzieję, iż Waszej pracy zawsze przyświecać będzie troska o dobro wspólne oraz  - tak ważna w kontekście obchodzonego dziś Dnia Samorządu Terytorialnego – idea samorządności.

Przewodniczący Rady Powiatu Mieleckiego                Starosta Powiatu Mieleckiego

Marek Paprocki                                              Stanisław Lonczak