30. Finał WOŚP w Mielcu!

21.01.2022 Kategoria: Patronat

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Mielcu podczas finałów w Galerii Navigator i Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu. Na terenie miasta kwestować będzie dodatkowo 140 wolontariuszy.

Finał w Galerii Navigator zaplanowano na sobotę, 29 stycznia. Dzień później WOŚP zagra w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu.

W trakcie finałowych koncertów usłyszeć będzie można małych i dużych wykonawców oraz posłuchać różnej muzyki w wykonaniu zespołów, orkiestr, kapeli oraz innych grup muzycznych.

W przerwach między koncertami odbywać się będą licytacje gadżetów WOŚP przekazanych przez darczyńców, w tym m.in. przez Starostwo Powiatowe w Mielcu.

Wspólne świętowanie tradycyjnie zwieńczy „Światełko do nieba” w wykonaniu Teatru Ognia Bohema na Plac AK.

W ramach finału swoje przedsięwzięcia organizują także:
Kawałek Podłogi-Szkoła Tańca -AKTYWNIE dla WOŚP w Kawałku Podłogi , instruktorzy fitness-Mini Maraton dance & fitness, Miejska Biblioteka Publiczna SCK oraz MOSiR- Bieg Policz się z cukrzycą. Więcej informacji na stronach organizatorów oraz na facebookowym profilu Sztabu Mielec.

Warto przypomnieć, że Sztab WOŚP Mielec cały czas prowadzi aukcje na rzecz 30. Finału WOŚP. Aukcje można znaleźć TUTAJ

Zachęcamy do bieżącego śledzenia działań sztabu WOŚP na jego profilu na Facebooku. Zainteresowani znajdą tam informacje dotyczące 30. Finału WOŚP w Mielcu, prowadzonych licytacji, puszek stacjonarnych funkcjonujących na terenie Mielca i okolic oraz sztabowej e-skarbonki.