24 lipca świętują mundurowi

23.07.2021 Kategoria: Informacje

Z okazji Święta Policji, w imieniu władz samorządowych Powiatu Mieleckiego, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia i gratulacje funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym Komendy Powiatowej Policji w Mielcu.

Święto Policji to świadectwo uhonorowania pracy na rzecz niezwykle cennych wartości – życia, zdrowia i mienia. W tym szczególnym dla Was dniu, drodzy Funkcjonariusze Policji, przyjmijcie proszę wyrazy wdzięczności za trud włożony w pełną poświęceń służbę oraz zaangażowanie, jakim wykazujecie się, stojąc na straży porządku publicznego i ustanowionego prawa.

Niech codzienna trudna praca i wysiłek wkładany we wzmacnianie praworządności i bezpieczeństwa zawsze stanowią dla Was powód do dumy, przynoszą satysfakcję i spotykają się ze społecznym szacunkiem.