14 prac konkursowych. Dziękujemy!

23.09.2020 Kategoria: Samorząd

Zakończyliśmy nabór prac w konkursie na logo Powiatu Mieleckiego. Już wkrótce wybierzemy najlepszy spośród czternastu nadesłanych projektów.

Konkurs trwał od połowy lipca do piątku, 18 września. Jego celem było zaprojektowanie logo powiatu obejmującego rysunek (symbol inny niż herb powiatu), tożsamego z obowiązującym hasłem promocyjnym Powiatu Mieleckiego tj. „Dzień dobry” oraz produktu turystycznego.

Łącznie, w ciągu blisko dwóch miesięcy naboru, do Starostwa Powiatowego w Mielcu wpłynęło 14 prac.- Ich autorom serdecznie dziękujemy za zainteresowanie konkursem oraz przygotowanie inspirujących prac graficznych na naprawdę wysokim poziomie - mówi starosta mielecki Stanisław Lonczak. Jako organizator konkursu, starosta już wkrótce powoła komisję, której celem będzie wyłonienie najlepszej spośród nadesłanych propozycji.

Zwycięzca otrzyma nagrodę wysokości 2000 złotych.