Filtruj wiadomości

08.03.2022

Dziś inauguracja Roku Ignacego Łukasiewicza

Przy współpracy z Powiatem Mieleckim w Gminie Padew Narodowa zostanie dziś zainaugurowany Rok Ignacego Łukasiewicza.

Ogłoszenie

Starostwo Powiatowe w Mielcu podaje do publicznej wiadomości informację o sprzedaży składnika majątku ruchomego Powiatu Mieleckiego tj. motocykl APRILLA RS 125.

Stypendia dla uczennic elektryka

Dwie uczennice Zespołu Szkół im. prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu zostały zakwalifikowane do programu wsparcia stypendialnego dla szczególnie uzdolnionej młodzieży z Podkarpacia.

07.03.2022

Uczniowie ZSB pobiegli dla „Wyklętych”

6 marca 2022 roku uczniowie z Zespołu Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu wzięli udział w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Trasa liczyła 1963 metry.

Ważne informacje dla uchodźców z Ukrainy

Zachęcamy do zapoznania się z informacją przygotowaną przez Kancelarię Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej dla uchodźców z Ukrainy.

Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych w ZSB

1 marca w Zespole Szkół Budowlanych im. Żołnierzy Armii Krajowej w Mielcu uczczono Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uczniowie wzięli udział w patriotycznym biegu.

ZST z certyfikatem akredytacji Erasmus+ na lata 2022-2027

Zespół Szkół Technicznych w Mielcu pomyślnie przeszedł proces Akredytacji i uzyskał dofinansowanie w ramach Akcji I - Edukacja szkolna w programie ERASMUS+.

Mielczanka w finale konkursu o Senacie RP

Amelia Dudek, uczennica 2 LO w Mielcu, awansowała do etapu centralnego ogólnopolskiego konkursu historycznego: Senat Rzeczypospolitej Polskiej – jego rola i znaczenie w systemie politycznym Rzeczypospolitej Polskiej.

Sukces uczniów ZSB w Turnieju Budowlanym „Złota Kielnia”

Damian Soboń zajął drugie miejsce w zawodzie wykonywanie robót posadzkarsko-okładzinowych, natomiast Wiktor Koczwański - szóste w zawodzie montaż systemowy suchej zabudowy.

Ruszają zapisy na zajęcia Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego

Fundacja Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza, zaprasza wszystkie dzieci w wieku 7-12 lat do zapisów na nowy semestr letni 2022 Dziecięcego Uniwersytetu Technicznego.

Ogłoszenie

Starostwo Powiatowe w Mielcu podaje do publicznej wiadomości informację o sprzedaży zbędnych składników majątku ruchomego.

Uczennice ZSB na podium

Wiktoria Pleban i Wiktoria Kubat zajęły trzecie miejsce w kategorii drużynowej w konkursie „Lekcja historii i sztuki z Jackiem Kaczmarskim”. Dodatkowo, pierwsza z dziewcząt, pochwalić się może najlepszym wynikiem w eliminacjach w kraju.