Filtruj wiadomości

23.07.2018

Blisko Guinnessa na Podkarpackim Dniu Wędliniarza!

Podczas 12. Podkarpackiego Dnia Wędliniarza, społeczność przedsiębiorców z lokalnych zakładów wędliniarskich podjęła się zbudowania najwyższej wieży z kiełbasy na świecie.

18.07.2018

Powiat Mielecki w Księdze Rekordów Polski 2018

Biuro Rekordów zakończyło pracę nad najnowszym wydaniem Księgi Rekordów Polski 2018. Na zacnej liście znalazł się rekord pobity przez Powiat Mielecki – na największy wzór z plastikowych nakrętek.

10.07.2018

Informacja Starosty Powiatu Mieleckiego

Starosta Powiatu Mieleckiego informuje o wyłożeniu projektu operatu opisowo-kartograficznego ewidencji gruntów i budynków dla gminy Mielec, powiat mielecki, województwo podkarpackie.

02.07.2018

Komunikat Dyrekcji Szpitala z dnia 02.07.2018

Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu informuje, że na dzień 02.07.2018 roku na krótkoterminowych zwolnieniach chorobowych przebywa 99 osób z personelu pielęgniarskiego

02.07.2018

Rocznica śmierci gen. Sikorskiego w Tuszowie Narodowym

W Tuszowie Narodowym uczczono 75. rocznicę śmierci generała W.E. Sikorskiego. Na uroczystościach pojawił się Minister Obrony Narodowej Mariusz Błaszczak.

Komunikat dyrekcji szpitala z dnia 29.06.2018

W związku z liczną absencją chorobową personelu pielęgniarskiego,zawieszone zostało funkcjonowanie Szpitalnego Oddziału Ratunkowego oraz Oddziału Dermatologicznego. W dalszym ciągu wstrzymane są również przyjęcia pacjentów na inne oddziały szpitala.

Ważny komunikat dotyczący działalności szpitala

W związku z dużą absencją chorobową personelu pielęgniarskiego Dyrekcja Szpitala Specjalistycznego im. Edmunda Biernackiego w Mielcu informuje o wstrzymaniu przyjęć i zabiegów.

25.06.2018

Sportowo i koncertowo. Tak upłynęło popołudnie na „Powitaniu Lata”

Mecz z okazji Dnia Ojca, zawody na siłowni zewnętrznej czy wesołe miasteczko – to tylko niektóre z dodatkowych atrakcji, jakie czekały na mielczan podczas Powiatowego Powitania Lata w Mielcu.

25.06.2018

Początek lata w wielkim stylu. Tak bawili się mieszkańcy powiatu mieleckiego

LemON, Natalia Szroeder oraz zespół Piękni i Młodzi zagrali na Powiatowym Powitaniu Lata w Mielcu. Impreza po raz kolejny cieszyła się rekordową frekwencją.

19.06.2018

Mielczanie upamiętnili bohaterów. Dęby Pamięci posadzone

W Parku Sokoła posadzono dwa Dęby Pamięci poświęcone Augustowi Jadernemu oraz Janowi Weryńskiemu. Uroczystości odbyły się w sobotę, 16 czerwca.

100-lecie działalności ochotników Rudy

W niedzielę, 10 czerwca, miały miejsce obchody 100-lecia działalności Ochotniczej Straży Pożarnej w Rudzie. W ramach setnej rocznicy odzyskania niepodległości zasadzone zostały także dęby pamięci poświęcone lokalnym bohaterom.

12.06.2018

Ministerstwo Cyfryzacji informuje o awarii systemów

Ministerstwo Cyfryzacji poinformowało, że dziś od godzin porannych niedostępne są serwisy Obywatel.gov.pl, Pz.gov.pl, Cepik.gov.pl, Epuap.gov.pl. Niedostępne są także systemy SRP, CEPiK oraz ePUAP.