Filtruj wiadomości

Dziś Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

Przedstawiciele władz samorządowych Powiatu Mieleckiego i Miasta Mielca oddali wspólnie cześć bohaterom podziemia niepodległościowego – w ramach obchodzonego 1 marca Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Stopnie alarmowe przedłużone do 31 maja

Prezes Rady Ministrów podpisał zarządzenia w sprawie przedłużenia czasu obowiązywania dwóch stopni alarmowych: BRAVO oraz BRAVO-CRP.

Nasz patronat: Bieg Tropem Wilczym

2 marca odbędzie się kolejna edycja Biegu Tropem Wilczym organizowana z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Piękno regionu ukazane w albumie

28 lutego w sali audiowizualnej miejskiej Biblioteki Publicznej w Mielcu odbyła się promocja albumu „W sercu puszczy. Ziemia mielecko-kolbuszowska”.

Praktyki zawodowe w Ostrawie

Zespół Szkół im. Prof. J. Groszkowskiego uzyskał dotację z Unii Europejskiej na realizację projektu „Praktyczna strona zawodu”.

Znamy laureatów XLVII OOWEE

23 lutego oficjalnie podsumowano 47. Ogólnopolską Olimpiadę Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej, która odbyła się w Mielcu.

Dziś Światowy Dzień Walki z Depresją - rusza nabór kadry do CZP

Mielecki Szpital Specjalistyczny złożył wniosek o powołanie Centrum Zdrowia Psychicznego. Dziś, w Światowy Dzień Walki z Depresją, ruszył nabór kadry.

Nowoczesne kompetencje w subregionie tarnobrzeskim

Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. będzie realizować projekt: Nowoczesne kompetencje w subregionie tarnobrzeskim.

XLVII Finał prestiżowej Olimpiady rozpoczął się w Mielcu

Starosta Mielecki Stanisław Lonczak dokonał otwarcia Finału XLVII Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej.

Komisja bezpieczeństwa podsumowała pracę i zaplanowała rok 2024

22 lutego w siedzibie Starostwa Powiatowego w Mielcu obradowała Komisja Bezpieczeństwa i Porządku.

Będzie trzeci most?

Z inicjatywy Stanisława Lonczaka, Starosty Mieleckiego w siedzibie starostwa odbyła się debata z udziałem mieleckich parlamentarzystów, samorządowców wszystkich szczebli, a także instytucji publicznych związanych z transportem drogownictwem.

Mobilny pobór krwi

W niedzielę, 2 marca, na parkingu przy Górce Cyranowskiej odbędzie się akcja mobilnego poboru krwi.