Apel!!! Pozostań w domu

23.03.2020 Kategoria: Koronawirus

Administracja samorządowa, służby porządkowe oraz policja zwracają się z apelem do wszystkich mieszkańców na terenie całego kraju o powstrzymywanie się od niepotrzebnego gromadzenia się nawet w niewielkich grupach.
Komunikat rozpowszechniany będzie we wszystkich możliwych formach, w tym także poprzez mobilne megafony policji.

Na terenie Powiatu Mieleckiego poniższy komunikat rozpowszechniany będzie również w formie komunikatów głosowych z wykorzystaniem systemu ostrzegania i alarmowania – megafonów rozmieszczonych we wszystkich gminach powiatu.

Szanowni Państwo
W związku z ogłoszonym w Polsce stanem epidemii koronawirusa prosimy o niegrupowanie się osób aby zminimalizować ryzyko jego rozprzestrzeniania.
To od odpowiedzialnej postawy każdego z nas zależy zdrowie i życie naszych najbliższych – rodziców, dziadków, dzieci, naszych przyjaciół i sąsiadów.

Dlatego prosimy o rozejście się i zachowanie bezpiecznej odległości. Liczymy na Waszą odpowiedzialność i rozsądek, nie tylko dzisiaj, ale także przez cały czas trwania epidemii.