Filtruj wiadomości

Wyjątkowe wyróżnienia dla zasłużonych

W ostatnią sobotę, 27 stycznia, w Padwi Narodowej odbyło się tradycyjne gminne Spotkanie Noworoczne.

20. Noworoczne Spotkanie Biznesu

Już po raz dwudziesty władze Gminy Radomyśl Wielki nagrodziły wyróżniających się lokalnych przedsiębiorców. Gratulacje na ręce laureatów złożył starosta mielecki Stanisław Lonczak.

WOŚP zagrał po raz 32.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy tradycyjnie grała w Mielcu przez dwa dni (27-28 stycznia). Wydarzeniu patronował starosta mielecki Stanisław Lonczak.

Badania słuchu u noworodków

Na mieleckim Oddziale Noworodkowym realizowany jest program Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków.

Licytujmy dla WOŚP!

Zachęcamy do licytacji gadżetów promocyjnych przekazanych Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy przez Powiat Mielecki.

Kondolencje dla Dyrektora Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu

W imieniu Zarządu Powiatu Mieleckiego oraz Rady Powiatu Mieleckiego Dyrektorowi Podkarpackiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Mielcu Panu Grzegorzowi Gałuszce przekazujemy słowa wsparcia i wyrazy głębokiego współczucia z powodu śmierci Matki.

System kolejkowy w szpitalnych poradniach specjalistycznych w Przychodni Nr 4

W poradniach specjalistycznych w Przychodni Nr 4 w Mielcu działa już nowy system kolejkowy dla pacjentów.

Startują konkursy dyrektorskie do dwóch dużych szkół

Zarząd Powiatu Mieleckiego podjął uchwałę w sprawie rozpoczęcia procedury konkursowej mającej na celu wyłonienie kandydatów na stanowiska dyrektorów szkół: Zespół Szkół Technicznych w Mielcu, Zespół Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. Romana Sitki w (...)

Znaleziono pewną sumę pieniędzy

Biuro Rzeczy Znalezionych poszukuje właściciela pewnej sumy pieniędzy w walucie polskiej. Pieniądze zostały znalezione w okolicach Domu Handlowego Ikar w Mielcu.

MARR rusza z nowym projektem!

Agencja Rozwoju Regionalnego MARR S.A. ruszyła z realizacją nowego ogólnopolskiego projektu „Akademia HR – czas na zmiany”.

Radni nie zwalniają tempa

Mieleccy radni po raz drugi w styczniu spotkali się na kolejnej – 64. sesji Rady Powiatu.

IV edycja Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich

Nadrzędnym celem Konkursu jest ukazanie wielopłaszczyznowej działalności Kół Gospodyń Wiejskich w obszarach: społecznym, kulturalnym oraz edukacyjnym.